Üyelik

 

1. Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

www.nefertiti.com.tr ’ye üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak biz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi ve sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

2. Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken beyan etmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için bu bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz.

3. Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Sitemize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

 

Alışveriş

1. nefertiti.com.tr'den nasıl alışveriş yapabilirim?

www.nefertiti.com.tr uzantılı internet sitemizde, üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğiniz ürünleri, renk ve beden seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

2. Türkiye'nin her yerinden alışveriş yapabilir miyim?

Türkiye’nin her yerinden Nefertiti'yi ziyaret edip gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

3. Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Evet. nefertiti.com.tr’de gördüğünüz fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.

4. nefertiti.com.tr üzerinden hediye gönderimi yapabilir miyim?

Evet. Ödeme sayfasında teslimat ve fatura adresi ayrımı bulunmaktadır. Teslimat adresi olarak hediye göndermek istediğiniz adresi ekleyebilirsiniz. Böylece hediye göndermek istediğiniz ürün teslimatta belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

5. nefertiti.com.tr’ye mobil cihazlardan ulaşabilir miyim?

IOS tabanlı cihazlarınız için APP Store’dan, Android tabanlı cihazlarınız için Google Play üzerinden Nefertiti Official uygulamasını indirerek mobil cihazlardan da dilediğiniz yer ve zamanda nefertiti.com.tr alışverişinin keyfini yaşayabilirsiniz.

6. nefertiti.com.tr’deki fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?

nefertiti.com.tr’ye üye olurken izin vermeniz halinde bildireceğiniz e-posta adresinize belirli periyotlarla sitemizdeki fırsatlar konusunda bilgilendirme maili gönderilmektedir. Bilgilendirme konusunda tarafımıza izin verdiğinizden ve bilgilendirme seçeneğinin açık olduğundan emin olunuz.

Ödeme

 

1. Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

a. nefertiti.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde dilediğiniz bir bankanın kredi kartını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

b. Banka kartları ve nakit ödeme (ATM) kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

c.Banka havalesi/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

2. Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?

Henüz kapıda ödeme seçeneği ile sipariş alamamaktayız.