1989 Yılında İstanbul'da faaliyete başlayan Nefertiti Deri Giyim şirketimiz 32 yıldır yurtiçi ve Dünya'nın dört bir yanına orijinal ve hakiki deri ürünlerini  ulaştırmaktadır.  Kendi imalatı ve kendi tasarımlarını kullanan Nefertiti geniş bir moda ekibi ile her yıl kendini geliştirmekte olan bir markadır. 2020 Yılına kadar toptan çalışan firmamız 2020 'nin son çeyreğinde online perakende deri giyim satışına başlamıştır.  Amacı Türkiye'de her kesime en iyi deri ve en dayanıklı deri giyim ürünlerini sunmaktır. 


 

Aylık üretim kapasitemiz yaklaşık 10.000 adettir. Yıllık üretim kapasitemiz ile beraber toplam da 120.000  adet ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Koleksiyonumuz kendi bünyemizdeki tasarım ekibimiz tarafından özgün olarak oluşturulmuştur. Her yıl 200 den fazla yeni model üretmekteyiz.

 

Nefertiti Deri Giyim , rekabetin arttığı piyasa koşullarında uluslararası pazarlama aktivitelerini geliştirmek ve pazar payını arttırmak için oluşturduğu uluslararası pazarlama departmanıyla marka değerini koruyarak yeni pazarlara girmeyi hedeflemektedir.
 

Firmamız pazarlama faaliyetlerinde kullanmak üzere kendi bünyesinde oluşturduğu online B2B (Business to Business) sistemini kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde müşterilerimiz ve bayilerimiz taleplerine anında ulaşabilmektedir. Bunu sağlarken tüm modellerimizin güncel fotoğraf, stok, renk, beden gibi ayrıntılarını inceleyerek online sipariş verilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca, müşteri ve bayilerimiz B2B sistemini kullanarak geçmiş siparişlerini ve cari hesaplarını inceleme imkanına sahiptir.

 

 

KALİTE
 

Üretim esnasında baskı, apre vs. yapmak için kullanılan kimyasal maddeler ile üretimde kullanılan tüm aksesuarlar insan sağlığını tehdit etmeyen kalite ve güvencededir. Ürünlerimizin beden standartları Avrupa standart- larına uygun olarak üretilmektedir.

 

Kalite ve modayı yakından takip eden Nefertiti Deri Giyim sizler için zengin ürün yelpazesi ve sonsuz müşteri memnuniyeti sunmayı birinci vazife olarak benimsemiştir.